wyszukiwanie zaawansowane
1 » LR Health&Beauty2

Kontakt

  • NATUR MEDICA Anna Papuga
    ul. Chmielna 26 LU 1
    00-020 Warszawa
    NIP: 574-130-24-93
  • E-mail:biuro@annapapuga.pl
  • Telefon604-177-273
  • Godziny działania sklepuODBIÓR zamówionego na stronie TOWARU pon - pt 10:00 -18:00 sobota 11:00-14:00

LR Health&Beauty

LR Health&Beauty LR powstało w 1985 r. w Ahlen (Westfalia/Niemcy). Wchodząc sześć lat później na rynki Austrii i Holandii, ówczesne kierownictwo LR postawiło na sukces międzynarodowy. Od tej pory LR systematycznie podejmuje swoją działalność w kolejnych krajach. Dzisiaj LR posiada oddziały w 28 krajach, ok. tysiąc pracowników oraz tysiące niezależnych Partnerów biznesowych, co czyni LR jednym z wiodących przedsiębiorstw marketingu bezpośredniego w Europie. LR od zawsze stawia wyłącznie na najwyższą jakość produktów. LR przywiązuje wagę przede wszystkim do naturalnych i wysokojakościowych surowców, oczywiście z uwzględnieniem najnowszych wyników badań z dziedziny nauki i rozwoju.

Firma współpracuje z doświadczonymi dostawcami surowców. Poprzeczkę ustawiana jest bardzo wysoko, dostawcy  LR Health&Beauty są brani dokładnie „pod lupę“ i starannie dobrani. Firmie zależy na jakości do tego stopnia, że kontroluje nawet glebę, na której w Meksyku uprawiany jest Aloe Vera Barbadensis Miller.
Wysokojakościowe surowce i łagodne przetwarzanie gwarantują utrzymanie najwyższych standardów jakości produktów LR Health&Beauty. Dzięki regularnym kontrolom wewnętrznym – a ponadto w przypadku wybranych produktów także dzięki kontrolom wykonywanym przez renomowane i niezależne instytuty – firma LR Health&Beauty jest w stanie zapewnić, że wszystkie produkty z jej asortymentu niezmiennie utrzymują wysoki poziom jakości zgodny z „niemieckim standardem jakości”. Dużą część  produktów wytwarzana w Niemczech, we własnym zakładzie LR Health&Beauty w Ahlen. W niektórych segmentach produktów dostawcy LR Health&Beauty z zagranicy umożliwiają osiągnięcie jeszcze wyższych standardów niż „made in Germany“. Zarówno własne jak i zewnętrzne zakłady produkcyjne poddawane są szczegółowej kontroli i certyfikacji przez SGS INSTITUT FRESENIUS

Wewnętrzni eksperci LR Health&Beauty z zakresu badań i rozwoju sterują wszystkimi etapami produkcji oraz je kontrolują. W osobach pani Sabine Larsen-Vefring, kierującej Działem Rozwoju Suplementów Diety i jedynej Europejki w zarządzie IASC, oraz dr. Raimunda Lierhammera, kierownika Działu Rozwoju Produktów do Pielęgnacji Skóry i twórcy serii produktów kosmetycznych Microsilver oraz Nanogold, firma LR Health&Beauty posiada wybitnych specjalistów na czele jej zespołu kompetencyjnego LR.

Certyfikaty i wyróżnienia.
Wiele naszych innowacyjnych produktów z segmentu suplementów diety i produktów do pielęgnacji wielokrotnie otrzymywało już wyróżnienia, przyznawane m.in. przez renomowany SGS INSTITUT FRESENIUS. Ponad 50 produktów z seri Aloe Vera uzyskało także ceniony znak jakości IASC.

Znak jakości SGS INSTITUT FRESENIUS.
Jeśli produkt nosi znak jakości Instytutu Fresenius, oznacza to, że skontrolowano dużo więcej niż sam tylko produkt. Obszerne testy rozpoczynają się od kontroli surowców i składników oraz kontroli dostawców a kończą wraz z ostateczną kontrolą gotowego produktu. Produkty wyróżnione znakiem jakości w dalszym ciągu są regularnie kontrolowane, aby sprawdzić, czy nadal wykazują dokładnie taką samą, wysoką jakość, która decydowała i decyduje o przyznania znaku jakości. SGS INSTITUT FRESENIUS certyfikował: Colostrum oraz Żele do picia Aloe Vera.

Znak jakości DERMATEST.
Znak jakości „Original DERMATEST®“ jest gwarantem sprawdzalności zastosowanych metod kontrolnych oraz bezpieczeństwa konsumentów i producentów. Produkty wyróżnione tym znakiem jakości otrzymują zobowiązania, że ich jakość została sprawdzona i potwierdzona. Wspólnie z instytutem DERMATEST LR opracowało technologię badania trwałości zapachu perfum. Poświęcone jej studium, noszące oficjalną nazwę „Test kliniczno-dermatologiczny trwałości zapachów“, potwierdza doskonałą trwałość zapachów od LR. Między innymi dzięki wynikom tego studium, LR w 2009 r. z takim sukcesem udoskonaliło swoje zapachy.

IASC (International Aloe Science Council).
IASC (Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu) to działające na całym świecie niekomercyjne stowarzyszenie, reprezentujące interesy branży produktów z aloesem i wspierające popularyzację aloesu. LR z ponad 50 znakami jakości IASC (stan na 2011 r.), jest przedsiębiorstwem posiadającym największą liczbę tych wyróżnień na świecie. Jedną z unikalnych cech jest szczególnie łagodny zimny proces produkcji żeli do picia Aloe Vera.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl