Informacje o Użytkowniku annapapuga_pl na Allegro.pl - 99.9% Pozytywnych komentarzy!

Zobacz oceny i komentarze na Allegro.pl>

ORTODONCJA

Producenci

Obniżka! Redesept - higiena irygatorów Zobacz większe

Redesept - proszek do higieny irygatorów

Nowy

środek do usuwania kamienia, czyszczenia i dezynfekcji irygatorów,

opakowanie 150g

Więcej szczegółów

Dostępny

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


51,00 zł

-4,00 zł

55,00 zł

Do listy życzeń

Więcej informacji

 

REDESEPT – środek do usuwania kamienia, czyszczenia i dezynfekcji irygatorów (150g). Wilgotne środowisko, jakie występuje na przykład na szczoteczkach do zębów, w irygatorach do higieny jamy ustnej, kubkach do szczoteczek do zębów, prysznicach czy maskach inhalacyjnych zapewnia doskonałe warunki do rozwoju różnorodnych zarazków. Dlatego niezbędne jest częste i regularne czyszczenie tych urządzeń. Ponadto w wielu regionach woda cechuje się wysoką twardością. Oddziaływuje to nie tylko na pralki czy zmywarki, ale również na inne urządzenia mające kontakt z wodą. Aby zapewnić ich skuteczne działanie i trwałość na wiele lat niezbędne jest regularne usuwanie gromadzącego się w nich osadu wapiennego. Redesept spełnia wszystkie te potrzeby.

REDESEPT został opracowany specjalnie do usuwania kamienia, czyszczenia i dezynfekcji irygatorów do higieny jamy ustnej, szczoteczek do zębów oraz kubków i uchwytów do nich, jak również masek inhalacyjnych, itp. Jego skuteczność została naukowo zbadana. Dwa szeroko rozpowszechnione, uciążliwe, a często i niebezpieczne typy bakterii mają szczególny wpływ na higienę jamy ustnej: bakteria Streptococcus mutans występująca m. in. w kieszonkach przyzębnych oraz Candida albicans, której obecność stwierdzono na ponad 50% szczoteczek do zębów. Z tego powodu skuteczność Redesept została naukowo udowodniona w stosunku do tych właśnie bakterii. USUWANIE KAMIENIA: Specjalny czynnik usuwający kamień zapewnia skuteczne usunięcie osadów wapnia z irygatorów do higieny jamy ustnej, szczoteczek do zębów, kubków do szczoteczek, pryszniców i wielu innych produktów.

CZYSZCZENIE: REDESEPT zawiera aktywne substancje czyszczące oraz aktywny tlen. Składniki te zapewniają skuteczne oczyszczanie w ciągu zaledwie kilku minut.

DEZYNFEKCJA: Naukowe testy potwierdzają, skuteczność dezynfekcyjną REDESEPT, który już po 15 minutach zabija zarazki S.mutans i C.albicans.

 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Redesept - proszek do higieny irygatorów

Redesept - proszek do higieny irygatorów

środek do usuwania kamienia, czyszczenia i dezynfekcji irygatorów,

opakowanie 150g

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: