Informacje o Użytkowniku annapapuga_pl na Allegro.pl - 99.9% Pozytywnych komentarzy!

Zobacz oceny i komentarze na Allegro.pl>

ORTODONCJA

Producenci

Super Oferta! Megasonex szczoteczka elektryczna ultradźwiękowa Zobacz większe

Megasonex szczoteczka elektryczna ultradźwiękowa

Nowy

Dostępna

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


609,99 zł

-20,00 zł

629,99 zł

Do listy życzeń

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu ultradźwiękową szczoteczkę do zębów MEGASONEX®, która poprzez zastosowanie technologii fal ultradźwiękowych nie usuwa nalotu poprzez mechaniczne ścieranie, lecz za pomocą działania ultradźwięków rozbijających tworzącą się na zębach płytkę nazębną.

 

 

 

 

Efekt ten jest możliwy do osiągnięcia dzięki wykorzystaniu MegacrystalTM – specjalnego kryształu umieszczonego w główce szczoteczki, który wprawiony w ruch wytwarza fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1,6 Mhz = 1 600 000 Hz. Częstotliwość ta odpowiada aż 96 000 000 pulsacji na minutę i jest wielokrotnie większa niż w przypadku tradycyjnych szczoteczek do zębów. Typowe szczoteczki „soniczne” wprawiają główkę szczoteczki w ruch od 15 000 do 40 000 ruchów na minutę co odpowiada 33 Hz. Częstotliwość ta jest więc niższa od tej wykorzystywanej w szczoteczce MEGASONEX® 4 800 razy.

Po uruchomieniu, znajdujący się w główce szczoteczki kryształ (Megacrystal™) wytwarza fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1,6 miliona drgań na sekundę (wielokrotnie większej niż ta wykorzystywana w popularnych szczoteczkach „sonicznych”). Jak pokazują wyniki badań, częstotliwość „terapeutyczna” fal dźwiękowych niszczy znajdujące się w jamie ustnej złe bakterie, nie tylko poprzez rozrywanie istniejących pomiędzy nimi połączeń, ale także niszczenie powierzchni ich komórek. Efekt ten osiągany jest już w momencie, gdy zęby znajdują się w odległości 5 mm od powierzchni włosia szczoteczki.
 
Za pomocą szczoteczki MEGASONEX® nie ma więc konieczności mechanicznego szorowania zębów – wystarczy delikatnie dotykać główką szczoteczki do powierzchni zębów, przesuwając ją tylko po kolejnych zębach.   
Tryby pracy szczoteczki:

W celu uniknięcia ścierania powierzchni szkliwa czy uszkodzeń dziąseł większość stomatologów zaleca swoim pacjentom stosowanie miękkich szczoteczek do zębów. Dzięki unikalnym rozwiązaniom szczoteczka MEGASONEX® jest idealnym wyborem w przypadku pacjentów z wrażliwymi dziąsłami czy wymagającymi bardzo dokładnego czyszczenia. Nasza szczoteczka, w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów, może być naprawdę miękka i delikatna, ponieważ całą „brudną robotę” wykonują za nią emitowane ultradźwięki; natomiast wibracje mechaniczne są co najmniej dwukrotnie mniejsze niż w przypadku konkurencyjnych szczoteczek.
 
MEGASONEX® to obecnie jedyne dostępne urządzenie do usuwania płytki nazębnej, łączące działanie fal ultradźwiękowych z ruchami „sonicznymi” szczoteczki, powszechnie stosowanymi w konwencjonalnych szczoteczkach elektrycznych.

Szczoteczka posiada 3 tryby pracy:
1)    NORMALNY – 18 000 wibracji na minutę + ULTRADŹWIĘKI
2)    DELIKTANY – 9 000 wibracji na minutę + ULTRADŹWIĘKI
3)    BEZ RUCHU – brak wibracji, TYLKO ULTRADŹWIĘKI
(tryb przeznaczony dla osób ze stanem wymagającym ręcznego czyszczenia, ale pozwalający na korzystanie z „terapeutycznych” właściwości ultradźwięków) .

 

Korzyści ze stosowania
 
Korzyści ze stosowania szczoteczki ultradźwiękowej:
 

1. MEGASONEX®, dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej, pozwala na bardzo delikatne czyszczenie. Dzięki temu unikamy ścierania się szkliwa oraz podrażnień dziąseł, które mogą pojawić się przy korzystaniu z manualnych i elektrycznych szczoteczek do zębów.
 
2. Pozwala na dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych obszarów jamy ustnej. Emitowane przez szczoteczkę ultradźwięki docierają zarówno w przestrzenie międzyzębowe, jak i poniżej linii dziąseł.  Z tego względu MEGASONEX® znakomicie sprawdza się w przypadku osób z aparatami ortodontycznymi, wieloma wypełnieniami, licówkami czy wszczepionymi implantami.
 
3. Bakterie tworzące płytkę nazębną zbierają się na zębach zarówno powyżej jak i poniżej linii dziąseł. Fale ultradźwiękowe w odróżnieniu od tradycyjnych szczoteczek do zębów pozwalają na eliminację bakterii znajdujących nawet do 5 mm poniżej linii dziąsła.
 
4. Podczas mycia, fale ultradźwiękowe wywierają pozytywny wpływ na dziąsła, poprawiając krwioobieg w naczyniach krwionośnych jamy ustnej poprzez delikatny masaż poddanych falom ultradźwiękowych powierzchni ciała.
 
5. Regularne czyszczenie zębów szczoteczką MEGASONEX® zapewnia uczucie świeżości i czystości w ustach. 

 

Zawartość zestawu:

W każdym zestawie szczoteczki MEGASONEX znajdziesz:
 

 • 1 szczoteczkę MEGASONEX
   
 • 2 końcówki wymienne (miękką i twardą)
   
 • Ładowarkę indukcyjną
   
 • Etui podróżne
   
 • Instrukcję w dwóch językach – polskim i angielskim

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Megasonex szczoteczka elektryczna ultradźwiękowa

Megasonex szczoteczka elektryczna ultradźwiękowa

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: